Sławomir Stańczuk

Sławomir Stańczuk

URL strony:

Sylwia Lehner

 Prezes zarządu renomowanej firmy Goniec Sp. z o.o., specjalizującej się w expressowych przesyłkach kurierskich na terenie Kraju.

Autorka i właściciel nowopowstałej firmy Good Sales, trenującej i tworzącej zespoły sprzedawców, w małych i średnich przedsiębiorstwach. Prowadzi zajęcia i warsztaty sprzedażowe, które cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko wśród firm, z którymi współdziała, ale z każdym, kto pragnie poznać jej" poza schematyczne metody sprzedaży".

Urodzona w sylwestrową noc góralka, w latach 2000-2009 rozwijała swoje życie zawodowe w Austrii, będąc prowadzącą serwis organizujących bankiety i cateringi, w znanych i prestiżowych lokalach gastronomicznych. To osoba posiadająca charyzmę, chętnie dzieląca się energią z każdym, kogo spotyka na swojej drodze i wspierająca różnego rodzaju projekty i wydarzenia kulturalno-charytatywne, także kilka fundacji.

Jedna z bohaterów książki Ilony Adamskiej, wydanej w 2015 r. pt. " Szczęście na wagę złota" czyli jak osiągnąć sukces", w której definiuje swój własny sukces jako: CEL, DZIAŁANIE i ODWAGĘ.

Lubi: grać na gitarze i akordeonie, grać w kosza i w szachy, pływać , tańczyć, pisać teksty oraz spotykać się z ludźmi, od których bije dobra moc.

Prywatnie: Kocha i jest Kochana …oraz pełni funkcje biologicznej rodziny zastępczej.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie