Art & Business Connecting - Polish Business Meeting

We współczesnych realiach biznesowych najistotniejsze są wiedza i odpowiednie kontakty. Prowadzenie własnej działalności jest sztuką bycia z innymi ludźmi i dostarczania wartości, których potrzebują.

Networkingu oraz funkcjonowania w środowisku biznesowym można się nauczyć. Wymaga to jednak wielu miesięcy, czasem lat, ćwiczeń i doświadczeń, aby stać się wirtuozem w swojej specjalności. Na spotkaniu Polish Business Meeting połączyliśmy sztukę z biznesem, pokazując elementy wspólne tych obszarów.

W murach Galerii Nizio spotkały się osoby prowadzące firmy. Rozmowy w artystycznym anturażu ułatwiły naszym gościom zbudowanie relacji i rozpoczęcie owocnej współpracy.

W programie spotkania przewidzieliśmy wiele atrakcji!

Pan Robert Noworolski podczas swojej prelekcji pomógł nam obudzić się z codziennego marazmu i uruchonić pokłady skrywanej energii. To Twój czas, Twój rok, więc dobrze to wykorzystaj!

Sprzedaż produktów i usług w dzisiejszych czasach walki cenowej nie jest najłatwiejszą sztuką. Pan Miłosz Brzeziński- prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie - zdradził jak wyróżnić się na tle konkurencji opierając się na jakości, innowacyjności i relacjach.

Rozmowy kuluarowe umiliła Pani Magdalena Szymańska. Jej koncert skrzypcowy i show na długo pozostaną wszystkim w pamięci.

{phocagallery view=category|categoryid=4|limitstart=0|limitcount=20|enableswitch=1}

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie