Nowe kanały i metody sprzedaży!

Spotkanie East Business Club odbyło się 13 grudnia 2012 roku w Restauracji Stara Drukarnia ul. Lipowa 82, Sokołów Podlaski.

Ostatnie dwadzieścia lat to czas coraz szybszych zmian w gospodarce, technologii, biznesie. To czas w którym to co niedawno było super nowością jest już przestarzałe. Nie inaczej jest ze sprzedażą. Niektórzy do dziś wspominają z rozrzewnieniem złote lata 90-te kiedy sprzedaż nie wymagała praktycznie żadnych umiejętności poza może wytrwałością by osiągać imponujące wyniki i coraz wyższe dochody.

Dziś nie tylko mamy ogromną konkurencję i zbliżone oferty w większości branż, przewagę podaży nad popytem i oferowanych usług i produktów nad ilością pieniędzy nabywcy ale tez i coraz bardziej świadomych klientów, nowe technologie zmieniające ich sposób myślenia i kupowania.

A na słowa takie jak "promocja" które jeszcze niedawno przyciągały tłumy i omalże wywoływały rozruchy dziś coraz częściej klient reaguje podejrzliwością i niechęcią!

Na tym szkoleniu dowiedzieliśmy się o mechanizmach reaktancji i habituacji, które nieustannie wymuszają zmianę sposobów i kanałów sprzedaży.
Wpływie jaki rozwój technologii wywiera na metody sprzedaży. O znaczeniu "leadów dojrzewających" i sprzedaży konsultacyjnej, a także dlaczego warto czasem zrobić coś za darmo.

East Business C...
East Business C...
East Business C...
East Business C...
East Business C...
East Business C...
East Business C...
East Business C...
East Business C...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie