Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Organizujemy spotkania networkingowe w miastach powiatowych i wojewódzkich

Typ spotkań networkingowych nie jest jeszcze popularny w Polsce, natomiast na świecie jest on podstawą do budowania relacji między przedsiębiorcami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług. Poprzez sukcesywne powiększanie grona swoich znajomych i pielęgnowanie sieci kontaktów biznesowych, zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony członków klubu.

Spotkania networkingowe w małych i średniej wielkości miastach

Networking oparty jest na współpracy, zaufaniu i życzliwości, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy. Umożliwia to firmom z całej Polski dotarcie ze swoimi produktami do trudnodostępnych miejsc i zaprezentowanie ich w środowiskach lokalnych.

Zależy nam, aby idea networkingu była jak najbardziej rozpowszechniania w coraz większych kręgach przedsiębiorców. Obecnie takie spotkania organizujemy cyklicznie w mniejszych miastach Województwa Mazowieckiego, gdzie spotykają się lokalni przedsiębiorcy zarówno małych jak i dużych firm. Celem spotkań jest wymiana wizytówek, rozmowa, budowanie więzi i nawiązywanie kontaktów, których w biznesie nigdy nie jest za mało.

Realizacja tego projektu pochodzi z pasji!

Chcemy wznieść na wyższy poziom rynek networkingowy w Polsce. Staramy się odejść od stereotypowego podejścia  "robienia interesów" i udowodnić, że współpraca jest fundamentem sukcesu, a poprzez profesjonalną obsługę naszych Klientów świadczyć usługi najwyższej jakości.

Dlatego jeśli szukasz nowych kontaktów, klientów, współpracowników, partnerów biznesowych i nowego rynku zbytu NIE CZEKAJ!

Wstąp do klubu!

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie