Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Rusza Krajowe Centrum Informacji Europejskiej

Już niebawem rusza nowoczesna platforma wymiany informacji o dotacjach z Unii: Krajowe Centrum Informacji Europejskich
Krajowe Centrum Informacji Europejskiej, KCIE, powstaje przy współpracy Polish Busienss Club’u z ekspertami i doradcami do spraw pozyskiwania funduszy europejskich.

Od teraz przedsiębiorcy w jednym miejscu będą mogli znaleźć przydatne porady prawne, finansowe oraz kontakty do najlepszych firm, zajmujących się wypełnianiem wniosków i pozyskaniem dotacji na rozpoczęcie lub rozwój działalności.
Na lata 2014-2020 zostały przygotowane nowe budżety dla dziewięciu osi specjalizacji. Właściciele firm mogą znów liczyć na wysokie bezzwrotne pożyczki z Unii Europejskiej.

Aby je otrzymać, warto wpierw dowiedzieć się jak najwięcej na temat funkcjonowania programu pożyczkowego, zdobyć praktyczne wskazówki, jak wypełnić wniosek bądź znaleźć eksperta, który nam w tym pomoże.

W tym celu można zarejestrować się na portalu www.kcie.pl. Dzięki temu, przedsiębiorca będzie otrzymywać darmowe porady i informacje, dotyczące działań lub konkursów w danym województwie czy osi specjalizacji. Informacje te będą pochodziły bezpośrednio od ekspertów rozproszonych po wszystkich województwach.

Do współpracy przy platformie KCIE zostały zaproszone tylko te firmy z obszaru pozyskiwania unijnych, które mogą wykazać się znacznymi sukcesami w latach 2007-2013.

Nie do przecenienia jest także wkład Polish Business Club w realizację projektu KCIE. Dzięki współpracy z ekspertami z dziedziny prawa, podatków i księgowości, PLBC będzie pełnić rolę doradczą w działaniach, na które uda się pozyskać dofinansowanie. Przedsiębiorca otrzyma pieniądze na realizację swojego pomysłu, a PLBC stworzy optymalne, pod względem kosztów, rozwiązania, ułatwiające rozliczenie projektu oraz zarekomenduje placówki, które mogą najlepiej wykonać usługę na rzecz firmy, która otrzymała dofinansowanie. Tym samym, PLBC wypełnia swoją misję rozwoju przedsiębiorstw w Polsce.


Zachęcamy do udostępniania artykułu i zapraszamy do Krajowego Centrum Informacji Europejskiej www.kcie.pl
www.facebook.com/Dotacje2014.2020

Ostatnio zmienianyniedziela, 21 grudzień 2014 13:30

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie